Kosmetika

DEJTE SBOHEM VRÁSKÁM DÍKY NANOKOSMETICE

Naprostou revoluci v kosmetice přináší kosmetika z nanovlákna, která dokáže naprosto přirozeným a šetrným způsobem efektivně hydratovat pleť a vyhladit vrásky. Nanokosmetika je naprosto bezpečná, neboť neobsahuje žádné příměsi, konzervanty ani stabilizátory, nanovlákna jsou vyrobena z polyuretanu, jedná se o běžný tkáňový polymer běžně užívaný v tkáňovém inženýrství. Toto inovační a průkopnické řešení vyhlazení pleti a redukce vrásek je velmi mladé odvětví, přesto se začíná poslední dobou dostávat do popředí zájmu. Pokud chcete pochopit princip působení této kosmetiky, představte si tenoučkou síť pavučin – to je nanovlákno, které je napuštěno hyaluronem s nízkou molekulární hmotností. Kosmetiku používejte na navlhčený obličej, okamžitě se rozpustí a molekuly kyseliny hyaluronové otvírá kanálky ve svrchní vrstvě pokožky a doslova před sebou tlačí aktivní látky, které tak pronikají do hlubších vrstev pokožky a stimulují buňky. Spojením kyseliny hyaluronové s látkami zvanými peptidy nebo vitamíny  dochází k rychlému liftingovému efektu, peptidy podporují tvorbu kolagenu a elastinu, vyhlazují pleť, navracejí ji pružnost a dochází k rychlé redukci vrásek, posilují kožní buňky a dodávají jim energii. Protože věkem dochází právě ke snížení kolagenu a elastinu v pokožce, je pravidelné používání nanokosmetiky velmi prospěšné. Na trhu jsou nabízeny tyto inovační přípravky ve formě krémů, masek nebo sér.

NANO MASKY

Představují okamžité a rychlé řešení, jsou pořád k dispozici a je možné je kdykoli aplikovat. Masku používejte zásadně na vyčištěný obličej na vlhkou pleť. Od jiných masek se liší tím, že je suchá a při aplikaci na vlhkou pleť se beze zbytku rozpustí, dochází k okamžitému rozpuštění nosných vláken a uvolnění účinných látek do pleti. Nanomaska představuje pleti přirozenou kosmetiku s okamžitým anti – aging efektem. Používáme jedenkrát až dvakrát týdně.

KRÉMY A SÉRA

Denní a noční krémy z nanovláken jsou určeny ke každodennímu použití, séra představují intenzívnější a koncentrovanější formu péče a užívají se dvakrát nebo třikrát týdně. Nanokosmetika na trhu je založena na jednom principu, jednotlivé výrobky se liší složením ve smyslu přidání různých přísad jako jsou vitamíny nebo peptidy, například Clodessine  nebo Recelinne, které aktivují přímo v buňkách opravné procesy a tím brání stárnutí pokožky. Sérum je k pleti velmi šetrné a vhodné i na oční okolí. Je dodáváno v podobě suchých nanovláken, které jsou aktivovány přidáním vody. Po aplikaci přípravku může dojít k pocitu pnutí pleti, proto je vhodná následná aplikace hydratačního, v zimě ochranného krému.

CRYOLIFTING

Tato metoda zvyšuje účinnost kosmetiky z nanovláken, využívá způsob podchlazení pokožky, která reflexivně reaguje okysličením a prokrvením.

Kosmetika z nanovláken představuje do budoucnosti velmi slibnou a šetrnou alternativu vyhlazení vrásek šetrnou cestou bez invazivních zákroků.