Kosmetický salón a přírodní kosmetika Plzeň

Nabízíme v Plzni originální německou kosmetiku vyráběnou z přírodních a bylinných složek bez dráždivých chemických přísad. Naše speciální kosmetické produkty ozdravují pokožku velice jemným a zároveň účinným způsobem. Na rozdíl od ostatních značek je naše kosmetika vhodná i pro velmi citlivou pleť a pro alergiky.

Budu moc ráda pečovat i o Vaši pleť. Těším se na Vaši návštěvu.

Kosmetička Andrea Vrbová

Proč zvolit náš salón?

Přírodní a bez chemie

Naše speciální německá kosmetika je 100% přírodní. Bez škodlivé chemie. Dlouhodobě tak podporuje zdraví a krásu vaší pleti holistickým způsobem.

Vhodná i pro citlivou pleť

Tato kosmetika je vhodná i pro nejcitlivější druh pleti. Nemusíte se obávat nepříjemné tělesné reakce. Naopak. Citlivou pleť podpoříme a odpovídajícím způsobem opečujeme.

Rychlý výsledek

Výsledek je vidět  často již po prvním sezení. Při dlouhodobé péči pak dochází postupně k velké transformaci, kdy jakoby Vaše pleť omládla a získala novou jiskru.

Myslíme i na alergiky

Naše kosmetické služby jsou vhodné i pro alergiky. Při výrobě našich produktů jsou všechny přísady testovány na alergeny.

Co řekly klientky

Dopřejte si péči, jakou si zasloužíte

Klikněte na libovolnou službu a přečtěte si, co obsahuje, jak dlouho trvá a kolik stojí.

Základní ošetření
Ošetření visorelax
ošetření pre-peel
Minilifting terapie
hydro cell a fotonová terapie

Základní kosmetické ošetření (50 min) - 690 Kč

Součástí ošetření je důkladné čištění pleti kosmetickými produkty z řady NATURAL a CLASSIC LINE (výběr produktu vždy podle typu pleti klienta) s masáží, jemný peeling a detoxikační kůra s minerály a stopovými prvky TERRA VITA. Po vyčištění pleti je aplikováno sérum. V závěru ošetření je nanesena maska a krém, které odpovídají typu pleti a potřebě. 

Možnost přidat fotonovou terapii za 110 Kč.

Ošetření VISORELAX (60 min) - 890 Kč

Při této proceduře bude vaše pleť ošetřena přírodními produkty pro očištění pleti včetně masáže obličeje. Po nanesení velmi kvalitního séra nebo krému s vypínacím efektem bude s přístrojem VisoRelax prováděna velmi jemná a šetrná masáž v partiích očí a rtů. Následuje oční maska a závěrečný krém vhodný pro vaši pleť. 

Možnost přidat fotonovou terapii za 110 Kč.

Klasické ošetřetní PRE-PEEL (90 min) - 990 Kč

Tato procedura obsahuje totéž jako základní ošetření, je však rozšířena o velmi intenzivní krém PRE-PEEL s kopřivovým efektem s vysoce regeneračním účinkem. Pleť důkladně prokrví, renovuje buňky a zanechává pleť vypnutou, hezkou a pružnou. Tento krém zároveň slouží jako maska, jejíž účinky jsou vynikající a pleti velmi prospěšné. 

Možnost přidat fotonovou terapii za 110 Kč.

Minilifting terapie (120 min) - 1 190 Kč

Čištění pleti a detoxikační kúra s peelingem, které patří mezi nejdůležitější část každé procedury a jsou doprovázeny masáží obličeje, krku a dekoltu. Hydratace. Co vše je součástí terapie? Velmi oblíbená krémová maska s protizánětlivým účinkem a bylinnou vůní PrePeel, která pleť důkladně prokrvuje a klientky shodně pociťují její mírně stahující efekt. Nesmývá se, nechává se působit několik minut. 

Regenerační a velmi jemný krémový peeling Gommage se zesvětlujícím a antibakteriálním účinkem s masáží. Přírodní minilifting - péče o oční okolí a rty s využitím přístroje VisoRelax pro eliminaci vrásek a kruhů pod očima (k dispozici i jako samostatná procedura), sérum, mikromasáž. Minilifting Mask - vypínající, omlazující a vysoce regenerační maska a závěrečná péče s produkty liftingové řady s vysokým podílem kyseliny hyaluronové, vitamíny a minerály. 

Možnost přidat fotonovou terapii za 110 Kč.

HYDRO CELL a fotonová terapie (100 min) - 1 400 Kč

Procedura vhodná pro regeneraci pokožky, léčbu akné a zpomalení procesu stárnutí s liftingovým efektem. Aplikace produktů s probiotickými ingrediencemi, kmenovými buňkami a aktivními látkami výrazně napomáhá regeneraci pokožky a její léčbě. Vysoký podíl kyseliny hyaluronové, mikrokolagen a sacharidový komplex v buněčné masce pleť bohatě hydratují a dodávají pleti elasticitu. Fotonová terapie stimuluje buňky produkující kolagen a zvyšuje působení aktivních látek. 

Fotonová terapie v ceně.

Pečovat o vás bude certifikovaná kosmetička

„Proč jsem se rozhodla využívat právě kosmetiku značky MBK při péči o své klienty? Dlouho mi u nás v Plzni chyběla skutečně přírodní kosmetika, která by neobsahovala všelijakou chemii. Hodně značek tvrdí, že jsou z přírodních zdrojů, ale při bližším přezkoumání zjistíte, že jsou plné umělých přísad, které mohou vyvolat různé reakce na těle. Tomu často také odpovídá nízká cena. A tak, když jsem objevila kosmetiku podle Brigitty Kettner, byla jsem ohromena. 

Bylinné výtažky obsažené v produktech MBK jsou získávány z kontrolovaného organického zemědělství v Lucembursku a zbavené veškerých alergenů, proto je tato kosmetika vhodná i pro velmi citlivou pleť a děti. Kosmetika MBK je navíc v Německu důkladně testována pod dohledem institutu pro dermatitidu Bundesverband Neurodermitis, který garantuje její kvalitu. 

Na rozdíl od většiny kosmetiky, která je v současnosti na trhu dostupná a která je bohužel plná chemie, i když často tvrdí opak, jsou tak bylinné produkty MBK skutečně šetrné a přírodní. Není divu, že jsou populární v Německu, Rakousku i Lucembursku. A nyní jsou dostupné i u nás v Plzni! 

Náš salón se nachází na poliklinice na Borech, kam pohodlně dojedete tramvají č.4 nebo trolejbusem č.16. Zavolejte na +420 607 151 101 nebo využijte formulář online a rezervujte si svůj čas. Těším se na vás!“ 

– Andrea Vrbová, zakladatelka salónu a certifikovaná kosmetička

Recenze naší přírodní kosmetiky

Nejvíce o kvalitě vypovídají samozřejmě samotné klientky, které se k nám dlouhodobě vracejí. 

„Z ošetření paní Andrei jsem nadšena. Tak úžasnou kosmetickou péči jsem ještě nezažila. 2 hodiny opravdového hýčkání, nanášení různých voňavých produktů, peeling, masírování, ošetření masážními přístroji, masky, nanášení úžasných sér, krémů.. Ani na chvilku jsem neměla pocit, že jsem zanedbávaná a moje pleť vyloženě chrochtala blahem. Po ošetření viditelný výsledek a pleť čisťounká, rozzářená. Vše opravdu za příznivou cenu. Opravdu doporučuji! Navíc paní ohromně příjemná. Ráda se budu vracet“
– Renata Schafferová 

„Velice milá paní, příjemné prostředí a jemné a šetrné ošetření pro mě bylo něco nového, ale super. Určitě doporučuji vyzkoušet.“ – Dana Telenská 

„Před měsícem jsem navštívila salón a velice ráda chválím relaxační ošetření u Andrei a především výrobky, které jsem si zakoupila. Peeling Terravita i čistící pleťový olej je pro mě nyní nepostradatelný při každodenním odličování. Velmi pěkně očistí make-up včetně očí. Výhodou je, že již nepotřebuji ani kosmetické tampony. Stačí teplá voda, ruce a přípravky, které jsou bylinné a bez chemických přísad. Ja s radostí doporučuji všemi deseti!“ – Denisa Weissová 

„Návštěva v salonu pro mě byla opravdový balzám nejen na obličej, ale i na duši. Krásné prostředí, úžasná paní a hlavně kvalitní bylinná kosmetika, po které jsem se neosypala a rovnou si ji vzala domů. Paní Vrbová ví, co dělá, a dělá to dobře. Za mě perfektní.“ – Michaela Doležalová

Kde nás najdete?

Kosmetička Andrea Vrbová
nám. Míru 1076/2
Plzeň 301 00

Telefonujte na +420 607 151 101.

andrea@adefacto.cz
facebook.com/adefaco
instagram.com/adefacto

IČO: 88887685
Vedeno u Magistrátu m. Plzně

Dále by vás mohlo zajímat..

Přírodní kosmetika Methode Brigitte Kettner (MBK) – Kde se vzala a co je to vlastně zač?
Jak se naše kosmetické přípravky vyrábí a kdo kontroluje jejich kvalitu?
Jaké nabízíme kosmetické služby – Všechny naše procedury přehledně na jednom místě.
Online rezervační formulář – Rezervujte si termín pohodlně z domova.

Book Your Free Session Now

Enter your email below and we'll contact you to arrange your free session

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close