Kosmetička Plzeň

Jmenuji se Andrea a jsem certifikovaná kosmetička. Vítejte na mých stránkách!

V mém salonu používáme téměř výhradně přírodní kosmetiku německé značky Methode Brigitte Kettner (MBK) bez dráždivých chemických přísad.

Produkty MBK jsou založené na nejkvalitnějších surovinách, vysoce účinných přírodních látkách a poznatcích z oblasti mikrobiologie ale i tradiční čínské medicíny a homeopatie. Výsledkem jsou výjimečné vlastnosti této kosmetiky:

🌱 Přírodní, hypoalergenní, 100 % veganská kosmetika
💚 Široké spektrum produktů pro individuální potřeby vaší pleti, včetně velmi citlivé pokožky
🧪 Skutečné výsledky podložené vlastním výzkumem

Podívejte se na služby, které nabízíme..

Co řekly klientky

Najdete nás v Plzni

Značka s historií

Brigitte Kettner, absolventka boloňské univerzity a výzkumnice v oborech bakteriologie a dermatologie, založila svoji značku v roce 1973. Firma začala díky svému inovativnímu přístupu k péči o pleť rychle sklízet úspěchy a v dnešní době najdeme její věrné zákazníky nejen v Německu, ale i ve Švýcarsku, Francii, zemích Beneluxu, Anglii i Americe. Pro své kvalitní zpracování a holistický koncept se těší nesmírné oblibě v Číně a na Tchaj-wanu, Indonésii a Malajsii.

Kosmetika s výsledky

Methode Brigitte Kettner (MBK) spojuje svět vědy a svět tradičních přírodních surovin a postupů čínské medicíny i homeopatie. Produkty podléhají pečlivému testování ve spolupráci s Německým institutem pro dermatitidu. Podstatou značky je komplexní přístup k pleti jako největšímu tělesnému orgánu, jehož stav úzce souvisí s celkovou konstitucí a stavem těla i mysli. Každé ošetření je tak vysoce individuální, na míru uzpůsobené vašim potřebám. Cílem je přečíst signály, které tělo vysílá skrz kůži, a určit tak skutečnou příčinu dermatologických problémů i jejich řešení.

„V dermatologickém výzkumu jsou důležitá fakta – v kosmetice viditelné výsledky.“
– Brigitte Kettner, zakladatelka značky MBK

Naše kosmetické produkty a kúry

Při ošetření kombinujeme produkty MBK na základě diagnostiky vaší pleti a jejích konkrétních potřeb. A protože kosmetickým ošetřením péče o pleť zdaleka nekončí, můžete si nejoblíbenější produkty v salonu zakoupit a pokračovat v luxusní péči u sebe doma.

Podrobněji o jednotlivých produktech..

Řada CLASSIC LINE

Univerzální produktová řada určená k řešení většiny problémů pleti. Řada Classic Line je syntézou moderní technologie a vysoce kvalitních rostlinných výtažků. Kůži aktivuje, stimuluje, předchází předčasným známkám stárnutí. Od klasického čištění a pěstění normální pleti, až po speciální péči o citlivou pleť – v této řadě si přijde na své opravdu každý.

Řada NATURAL LINE

Přírodní kosmetická bio řada Natural Line je speciálně vytvořená pro všechny (hyper)citlivé typy kůže. Čisté, přírodní rostlinné výtažky a oleje lisované za studena jsou vhodné i pro pleť, která trpí alergiemi, dermatitidou, nebo je oslabená léčbou kortikoidy či chemoterapií. Produkty jsou 100 % bez parfemace a bez parabenů.

Řada LIFT LINE

Řada Lift Line spojuje nejnovější výzkum kůže a dodává látky v podobě enzymů, aminokyselin a rostlinných složek na místa, kde to zralá a unavená pleť potřebuje nejvíce. Produkty vypínají povadlé kontury, vyhlazují vrásky a zpomalují stárnutí pleti.

Řada ULTIMATE LINE

Exkluzivní produktová řada určená pro zralou pleť, která potřebuje skutečně účinnou dávku energie. Produkty obsahují vysoce koncentrované anti-aging peptidy, hydroxyprolin pro posílení kolagenu v kůži a vitamín C a aquacyl pro viditelné osvěžení unavené pleti.

Miniliftingový přístroj VisoRelax

Přístroj VisoRelax je určený pro jemnou a citlivou pokožku v okolí očí a také rtů. Kůže je zde obzvláště tenká, a proto vyžaduje zvláštní péči. Ošetření přístrojem VisoRelax funguje na bázi technologie mikroproudu. Jedná je o elektrické impulzy s extrémně nízkou frekvencí, které jsou účinnější než o něco známější galvanické proudy. Sotva znatelné mikroproudové vibrace napodobují bioelektrické proudy v těle a stimulují tvorbu kolagenu a buněčného paliva, tzv. adenosintrifosfátu (ATP). Při pravidelném ošetření se zlepšuje prokrvení obličeje, zmírňují se pigmentace a otoky a dochází k vyhlazení vrásek a jemných linek.

Konzultace zdarma

„Nejste si jistá, jakou službu využít pro Vaši pleť? Neváhejte mě kontaktovat. Pobavíme se o Vaší konkrétní situaci a společně vymyslíme, kudy se vydat. Péče o pleť je velmi spletitá a komplikovaná oblast, protože každému vyhovuje něco trochu jiného. Ráda vám poradím a pomohu Vás nasměrovat.“

-Andrea Vrbová, kosmetička, Plzeň

Kosmetička Plzeň – kontakt

Kosmetička Andrea Vrbová
Poliklinika Bory (5. patro vlevo)
Čechova 44
Plzeň 320 28
Telefon: +420 607 151 101
Email: andrea@adefacto.cz