Kosmetika MBK

Kosmetika MBK, tedy dle metody Brigitty Kettner, jsou unikátní produkty vyráběné z bylinných výtažků získávaných z organického zemědělství v Lucembursku. Ty jsou na základě moderních výzkumů v oblasti mikrobiologie zpracovávány i testovány v Německu pod dohledem německého institutu Bundesverband Neurodermitis. Jedná se o špičkovou přírodní kosmetiku s výrazným a dlouho trvajícím účinkem. Na rozdíl od většiny ostatních kosmetických značek nejsou přidávány zbytečné chemické přísady, které by škodily pokožce.

Naopak cílem kosmetiky MBK je dopřát pleti maximální možnou péči při zachování holistických principů a zásad tradiční čínské medicíny, ajurvédy a dalších přírodních medicínských systémů, které byly pro tyto výrobky velikou inspirací. Díky tomu jsou vhodné i pro tu nejjemnější a nejcitlivější pleť, včetně alergiků.

Produkty značky MBK obsahují stopové prvky, minerály a přírodní výtažky, které dopřávají vaší pokožce intenzivní regeneraci a obnovu na hluboké buněčné úrovni. Výsledek je vidět již po první kúře. Většina klientek je ohromena, jak viditelnou změnu jedna procedura dokáže způsobit. Při dlouhodobé terapii přírodní kosmetikou pak dochází k výrazné transformaci, kdy omládnete o řadu let a najdete v sobě novou jiskru.