Kosmetika

Pihy v obličeji, krása nebo potíž?

Jsem krásná i s pihami? Rozhodně ANO!

Každá žena si jistě položila tuto otázku. Pokud máte pihy, tak se rozhodně nemusíte za ně stydět! Ba naopak! Je to trendy a pro muže sexy!

Buďte svá. Nesnažte se za každou cenu své nedokonalosti skrývat. Pihy jsou znamením krásy. Nyní jsou pihy trendy, a dokonce si je i některé ženy samy dokreslují. Ovšem ne každá žena má na to čas. Že si kladete otázku: Proč to dělají? Odpověď je taková, že doba je dávno jinde než před lety. Mění se zvyky, módní styly, doplňky.

Dokonce existují na sociálních sítích i filtery, které Vám pihy samy na obličej přidají. Například na Instagramu. Díky němu si můžete sama vyzkoušet jak by váš obličej vypadal, kdyby měl znamínka krásy. U mladých lidí je Instagram jednou z nejpoužívanějších sociálních sítí a módní trendy a inspirace zde najdete opravdu hodně.

Pihy a znamínka naznačují, že jste stylová a rozhodně ne tuctová žena. Pokud se už rozhodnete si pihy sama dokreslit, tak nejlepší způsob je klasickou tužkou na oči. Chce to, ale trénink, protože se vám to nemusí povést hned na poprvé a místo krásných znamínek můžete ve společnosti naopak udělat i ostudu. Doporučuji si toto kreslení pih poprvé vyzkoušet doma, když máte dostatek času a nebude vás tlačit čas, že musíte spěchat rychle do práce.

Pokud se chcete inspirovat jak na dokonalé pihy, tak můžete se podívat na nejrůznější Youtube tutoriály. Například Youtuberka Naomi Jon na svém kanále ukázala, jak na to!

Podívejte se na odkaz na: https://www.youtube.com/watch?v=zBQX1xj96fU

Způsobů je mnoho a je jen na vás jaký si vyberete. Já osobně jsem pro způsob kreslení černou tužkou na oči. Důležitá je preciznost, soustředěnost, ale i trpělivost a cvik. Pokud se vám to nepovede hned, nezoufejte! Pihy nemusí vypadat úplně dokonale.

Můj tip: Čím nedokonaleji to bude vypadat, tím uvěřitelněji budou působit i na okolí.

Pokud vás trápí, jak vypadá vaše pleť, to nejlepší je navštívit profesionální kosmetičku nebo kosmetické studio. Pokud žijete ve městě Plzeň nebo jeho okolí, navštivte salón Andrea Vrbová – certifikovaná kosmetička.