Kosmetické služby Plzeň

Vyzkoušejte přírodní kosmetické služby s bylinnými produkty značky Methode Brigitte Kettner (MBK). Salón Poeme jako jeden z prvních v Plzni nabízí unikátní holistickou péči o pleť bez použití chemických přísad. Bylinky pro naši kosmetiku pochází z organického zemědělství v Lucembursku. Následně jsou zpracovány a testovány v Německu pod dohledem institutu Bundesverband Neurodermitis.

Proč naše kosmetické služby?

✅ Naše kosmetika je 100% přírodní a bez chemie. Dlouhodobě tak podporuje zdraví a krásu vaší pleti holistickým způsobem.
✅ Vhodná je tak i pro více citlivou pleť. Nemusíte se obávat nepříjemné tělesné reakce. Naopak. Citlivou pleť podpoříme a odpovídajícím způsobem opečujeme.
✅ Naše kosmetické služby jsou vhodné i pro alergiky. Při výrobě našich produktů jsou všechny přísady testovány na alergeny.
✅ Výsledek je vidět již po prvním sezení. Při dlouhodobé péči pak dochází postupně k velké transformaci, kdy omládnete a naleznete novou sílu.
✅ Naše receptury vychází z dávných moudrostí čínské medicíny i ajurvédy.

Jaké služby nabízíme?

Pro hýčkání našich klientek používáme celou řadu různých bylinných přípravků. Vždy záleží na tom, jaká je vaše pleť a co zrovna v dané situaci potřebuje. Nejdříve spolu vše prokonzultujeme a dohodneme se na vhodném postupu. Dle dohody můžeme použít různé druhy krémů, peelingu, sérum, minerální komplex nebo třeba i masážní strojek.

Pokud si nejste jistá, jaká procedura by pro vás byla vhodná, neváhejte nezávazně zavolat na telefonní číslo +420 607 151 101. Zdarma vám poradíme a doporučíme, co by se hodilo zrovna pro vás. Když vám to bude znít dobře, můžeme se hned také domluvit na termínu.

Jak naše služby hodnotí klientky?

Konzultace od kosmetičky zdarma

Pokud se chcete o vaši pleť opravdu důkladně postarat a dodat ji nejlepší možnou péči, pak je třeba zvolit ty správné procedury a přípravky. Těch je na trhu ale tolik, že se v tom člověk snadno ztratí! Navíc většina kosmetiky, kterou si lze koupit na internetu nebo v obchodech, nepochází z organických přírodních zdrojů, ale je naopak bohužel plná zbytečné chemie, která pleti spíše ubližuje.

Náš kosmetický salón  se specializuje na přírodní kosmetiku, která má nejen výrazný účinek, ale také dlouhodobě podporuje vaše zdraví a schopnost regenerace. Pokud vás zajímá více, neváhejte se nám ozvat.

Rádi vám poskytneme bezplatnou a nezávaznou konzultaci. Stačí zavolat na +420 607 151 101 a certifikovaná kosmetička si s vámi popovídá o vaší situaci, vyslechne vaše zkušenosti a přání a následně doporučí, co by pro vás bylo nejlepší.

Naše kosmetické služby v detailu

Základní ošetření

Pro koho je vhodné?
Základní ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, nehledě na její stáří. Je ideální pro pravidelnou péči a prevenci suché, stresované, podrážděné pleti i vrásek. Vaše pleť bude po ošetření hydratovaná, vyživená a svěží.

Co zahrnuje?
Prvním krokem procedury je důkladné vyčištění pleti. Součástí procesu čištění je masáž, jemný peeling a detoxikační kúra, která dodá vaší pleti minerály a stopové prvky. Po vyčištění je pleť připravená na aplikaci séra. Poté vás čeká ještě relaxační maska a v závěru nanesení krému, který odpovídá vašemu typu pleti a dodá jí vše, co v danou chvíli potřebuje.

Revitalizační ošetření

Pro koho je vhodné?
Intenzivní regenerační kúra, která doplňuje základní ošetření pleti. Výsledkem je vypnutá, omlazená a rozjasněná plet. Toto ošetření je jasnou volbou pro mimořádné příležitosti a kdykoliv chcete zazářit.

Co zahrnuje?
Procedura začíná důkladným vyčištěním pleti, včetně masáže, jemného peelingu a detoxikace. Následuje aplikace intenzivní regenerační kúry. Její účinek se projevuje takřka ihned jemným mravenčením kůže, které doprovází stimulaci krevního oběhu. Po několika minutách pocit tepla odezní. Po aplikaci masky je pleť prokrvená, revitalizovaná, hebká a pružná. V závěru pleť ošetříme krémem dle vašeho typu pleti.

Komplexní ošetření s miniliftingem

Pro koho je vhodné?
Komplexní ošetření, za nějž vám pleť poděkuje a ke kterému se budete vracet. Tato kúra, vhodná pro všechny typy pleti, doplňuje revitalizační ošetření o liftingovou péči přístrojem VisoRelax, který funguje na bázi mikroproudu. Výsledkem je hloubkově regenerovaná, detoxikovaná a viditelně hladší pleť.

Co zahrnuje?
Dvouhodinová intenzivní péče začíná pečlivým vyčištěním pleti. Následně stimulujeme krevní oběh kůže regenerační kúrou. Po její aplikaci je pleť prokrvená, revitalizovaná a připravená na další ošetření: velmi jemný krémový peeling gommage a detoxikační vyhlazující masáž technikou guasha, kterou provádíme růženínem. Následuje příjemná masáž okolí očí a rtů přístrojem VisoRelax. Mikroproudová technologie přístroje uvolní póry, zmírní otoky a eliminuje vrásky i kruhy pod očima. V závěru vás čeká relaxační liftingová maska a péče s produkty liftingové řady s vysokým podílem kyseliny hyaluronové, vitamíny a minerály.

Minilifting přístrojem VisoRelax

Pro koho je vhodné?
Relaxační liftingová péče určená pro všechny typy pleti. Vaše pleť bude po ošetření vyčištěná, omlazená a vypnutá.

Co zahrnuje?
Ošetření začíná vyčištěním pleti. Následuje nanesení séra nebo krému s vypínacím efektem, v závislosti na typu vaší pleti. Nejdůležitější – a nejpříjemnější – částí ošetření je jemná masáž přístrojem VisoRelax, který funguje na bázi mikroproudu. Ty uvolňují póry, rozproudí lymfu a zmírňují otoky. Ošetření se proto obvykle soustředí na jemnou kůži okolo očí a rtů. V závěru procedury vás čeká relaxace s oční maskou a ošetření krémem dle vašeho typu pleti.

Další služby

LAMINACE ŘAS Lash Filler InLei
Eccellenza made in Italy
(revoluční následovník Lash Liftingu & Lash Botoxu)
890 Kč

ÚPRAVA OBOČÍ – DEPILACE LYCON
200 Kč

ÚPRAVA OBOČÍ
180 Kč

BARVENÍ OBOČÍ
220 Kč

BARVENÍ ŘAS
250 Kč

ÚPRAVA + BARVENÍ OBOČÍ

350 Kč

ÚPRAVA + BARVENÍ OBOČÍ I ŘAS

400 Kč

DEPILACE
Obočí 100 Kč
Horní ret 100 Kč

Předloktí 250 Kč
Celé ruce 450 Kč

Stehna 300 Kč
Lýtka  250 Kč
Celé nohy 550 Kč

Produkty, které používáme

Vaši pleť budeme hýčkat přírodními produkty německé značky Methode Brigitte Kettner. Značka je svým složením a použitými látkami vhodná i pro velmi citlivou pleť a alergiky, je 100 % veganská a není testovaná na zvířatech. Více o značce Methode Brigitte Kettner najdete zde.